Naše služby

Naši nabídku služeb máme nastavenou tak, abychom vyhověli potřebám každého cestujícího, který potřebuje využít nějaký typ osobní přepravy. Abychom vám naše služby lépe přiblížili, níže naleznete podrobný výčet typů přeprav, na které se specializujeme. 

Okruhy po Evropě

Tento typ přepravy u nás využívají především klienti, kteří do Evropy cestují z Ameriky a Asie. Během několika dní společně navštívíme nejzajímavější památky a místa, která Evropa nabízí. Seznam destinací, které plánujeme navštívit, budete samozřejmě dopředu znát, abyste věděli, na co se můžete těšit. Okruhy po Evropě obvykle trvají zhruba dvanáct dní, lze ale samozřejmě domluvit delší či kratší plán podle vašich individuálních možností.

Transfery

Náš profesionální řidič vás vyzvedne na letišti nebo autobusovém či vlakovém nádraží a bezpečně vás dopraví do vašeho hotelu nebo naopak. Většina našich transferů probíhá pouze po městě, pochopitelně se s námi můžete domluvit na individuální dopravě na letiště blízké Praze, Mnichovu nebo Vídni. Transfery je možné využít také při různých kongresech, eventech a dalších akcích.

Pronájem auta s řidičem

Pokud si na cestách potřebujete pronajmout auto a nechcete jej z jakéhokoliv důvodu řídit, využijte naši službu pronájmu auta s řidičem. Služba platí v rámci předem domluveného času a počtu najetých kilometrů, v jejichž rámci vás řidič vás doveze kamkoliv si jen budete přát.

Přeprava divadelních souborů a hudebních skupin

V rámci našich služeb realizujeme také různé zájezdy s divadelními soubory či hudebními skupinami. Na předem stanoveném místě, jako je třeba divadlo nebo zkušebna, všechny členy naložíme, odvezeme je na místo představení a po jeho skončení se opět vracíme zpátky. Tyto zakázky obvykle zaberou odpoledne a večer, záleží však na konkrétní místě konání akce a jeho vzdálenosti od výchozího bodu.

Služby pro firmy

Plánujete velkou firemní akci mimo sídlo vaší společnosti? Zajistíme vám pohodlnou dopravu vašich zaměstnanců na různé kongresy, veletrhy či teambuildingové a jiné akce. Máme dostatečné kapacity jak pro malé a střední podniky, tak pro velké firmy, takže se nemusíte bát, že by pro někoho nezbylo místo.Přestože se výše zmíněným typům zakázek věnujeme nejčastěji, nejedná se o jediné služby, které vám můžeme poskytnout. Pokud máte zájem o jiný typ osobní přepravy, kontaktujte nás prostřednictvím emailu: info@danielsbus.com a rádi se s vámi domluvíme na individuálním řešení.