Kdo jsme?

Česká přepravní společnost Daniel’s bus na trhu působí od roku 2015, kdy začala provozovat nepravidelné autobusové linky s kapacitou devět osob propojující Dánsko a Českou republiku. Tehdy jsme se zaměřovali především na Čechy žijící v Dánsku a zejména pak na studenty, kteří studovali na tamějších univerzitách. Tito lidé totiž naše služby potřebovali, aby mohli navštívit svoji rodinu v Čechách a následně se pohodlně vrátili zase zpátky do Dánska. 

Od té doby se naše společnost výrazně rozšířila, a tak už klientům nezprostředkovává dopravu pouze v rámci těchto dvou zemí, ale po celé Evropě. Tento posun se projevil i na našem týmu, který se výhradně skládá ze zkušených řidičů. Výběr zaměstnanců je pro nás klíčový, proto si každého uchazeče nejprve pečlivě prověříme a až poté ho přijmeme do našeho týmu. Jedině tak totiž můžeme našim klientům dopřát bezpečí a maximální komfort při cestování a zaručit spolehlivost a dochvilnost každého řidiče. Nas_ridic

Cestování s naší společností vám přinese řadu výhod. O vaši bezpečnost se totiž postarají profesionální řidiči, kteří se pozorně věnují provozu na silnici a udělají vše pro to, abyste se do cílové destinace dostali včas a stihli tak všechny naplánované aktivity. Vy tak můžete během cesty nerušeně odpočívat, pozorovat okolí, konverzovat se spolucestujícím, plánovat místa, která navštívite, nebo si vyřídit pracovní záležitosti, abyste se po příjezdu domů mohli věnovat vaší rodině.Absolutní prioritu pro nás představují spokojení cestující, proto se snažíme každému zákazníkovi vyjít vstříc. Věříme, že jedině touto cestou vám můžeme poskytnout skutečně profesionální službu, a tak zajistit vaši maximální spokojenost. Naše služby se vám budou hodit při mnoha různých příležitostech, ať už hledáte spolehlivý odvoz z hotelu na letiště, chcete navštívit zajímavá místa v Evropě nebo například potřebujete dopravit sebe a své kolegy na firemní kongres.